З 2012 по 2019 роки Харківський ліцей брав участь у проєкті «Фінансова грамотність у межах реалізації Міжнародного проекту «Розвиток фінансового сектору».

Участь у експерименті забезпечила учням не тільки знання з предмету, а й оволодіння такими необхідними компетентностями, як інформаційно-цифрова, комунікативна, соціальна та громадянська. Таким чином ми створюємо для здобувачів освіти комфортне середовище, в якому вони стають не тільки успішними, а й конкурентоздатними членами суспільства. Саме така діяльність є однією із складових створення безпечного комфортного середовища, що відповідає Стратегії розвитку Харківського ліцею №141 Харківської міської ради Харківської області.

В межах реалізації проєкту використовувались такі форми роботи, як: інтегровані уроки з елементами гри: симуляційні ігри «Домашній бюджет», фінансові ігри «Ключ до багатства», практичні конференції для старшокласників «Світова валюта майбутнього: що? де? коли?», тижні економіки та фінансової грамотності із залученням учнів 4-х-11-х класів, в рамках тижнів проведені конференції за участі викладачів кафедри міжнародної економіки та менеджменту ХНЕУ імені С. кузне ця: «Фінансово-кредитна система України в умовах інтеграції та глобалізації», «Особиста фінансова безпека та кібер-безпека», «Сила права власності». Упродовж експерименту з учнями 5-11 класів були проведені екскурсії з елементами практикумів до відділення ПриватБанку щодо правил користування банківським послугами, банкоматом, електронними картками.

У рамках експерименту Харківський ліцей №141 брав участь у Всеукраїнських турнірах знавців курсу з фінансової грамотності (команда «Бізнес - Сила»):

2014 р. ІІ місце, м. Дніпро; /Files/images/shkola_spriyannya_zdorovyu/ScanImage13.jpg

2015 р. І місце , м. Київ; /Files/images/shkola_spriyannya_zdorovyu/ScanImage09.jpg

2016 р. ІІ місце, м. Дніпро; /Files/images/shkola_spriyannya_zdorovyu/ScanImage15.jpg

2017 р. І місце, м. Київ; /Files/images/shkola_spriyannya_zdorovyu/Диплом І ступеня Бізнес сила.jpg

2018 р. ІІ місце, м. Київ;

2019 р. ІІ місце, м. Київ;

2020 р. ІІ місце, м. Київ.

2021 р. ІІ місце, м. Харків.

2019 р. Команда ліцею посіла І місце (фіналіст) у першому регіональному турнірі з фінансової грамотності на кубок Голови Харківської обласної адміністрації

2020 р. Команда ліцею посіла ІІ місце у VI регіональному турнірі з фінансової грамотності на кубок Голови Харківської обласної адміністрації

2021 р. Під час дистанційного навчання учні ліцею брали участь у І-му Всеукраїнському конкурсі шкільних відеоробіт “Гривня! Камера! Мотор!”, що проводився в рамках Всесвітнього тижня грошей 2021. у секції “Відеоролики” Тема конкурсних робіт – “Майбутній світ грошей і розрахунків”. Диплом “За технічну складність конкурсної роботи” отримала команда Харківського ліцею №141 у складі: Махамат Світлана Василівна (наставник), Алтухов Іван, Замета Марія, Павлюс Філіп (10-А клас).

Участь в учнівській лізі VІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми - 2021» (сертифікат півфіналіста – Степаненко Дар’я 11-А клас)

З 2019 р. у Харківському ліцеї №141 продовжується вивчення курсу за вибором «Фінансова грамотність» для учнів 10 класів.

З 2021 р. у 5-х класах Харківського ліцею №141 введено курс за вибором «Родинні фінанси».