.

Конкурси

/Files/images/Бібліотека/Копия скачанные файлыюббо.jpg

Шановні користувачі бібліотеки!

З 15 березня по 01 квітня 2018 року стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято». Шкільна бібліотека гостинно запрошуює своїх читачів взяти участь у цікавих та змістовних заходах. На вас чекає багато цікавих заходів, завдань, конкурсів.

Бажаємо успіхів у прочитанні таких книжок:

Воронина Леся. Таємне товариство ботанів.
Сердюк Марія. Стів Джобс (серія «Біографічні нариси для дітей»).

Нікітінський Юрій. Будинок двірників.
Володимир Рутківський «Сторожова застава»

Крюс Джеймc. Тім Талер, або Проданий сміх.
Керролл Льюїс. Аліса в Країні Чудес.

Прудник Світлана. Як їжаки у вирій літали.

Даррелл Дж. Моя родина та інші звірі.

Сенкевич Г. Янко-музикант.

Сетон-Томпсон Е. Маленькі дикуни.

Шолом-Алейхем. Хлопчик Мотл.

Ролінґ Дж. Гаррі Поттер і філософський камінь.

01.10.2017
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

З 2008 року за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL) започатковано щорічне проведення у жовтні місяці Міжнародного місячника шкільних бібліотек.Міністерство освіти і науки України у 2014 році підтримало міжнародну ініціативу і прийняло рішення щорічно з 01 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводити Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек (наказ МОН України від 12.08.2014 № 931).

НАКАЗ МОН України від 12 серпня 2014 року № 931 "Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек"

02 по 31 жовтня в нашій бібліотеці було проведено Всеукраїнський місячник шкільної бібліотеки під гаслом

"Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя!".

/Files/images/Смайлик с цветами улыбается.gif

./Files/images/цілющідерева.jpg

Пізнавальна година, проведена бібліотекарями ліцею Костенко М. О. та Міхеєвою С.О. з учнями 6-Б класу " Цілющі дерева навколо нас"

проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом
«Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

з 01 по 31 жовтня 2017 року

Назва заходу Дата Клас Відповідальні
1 «Активність - шлях до довголіття» Книжкова виставка 02.10.17 Бібліотека Міхеєва С.О.
2 Акція «Подаруй книгу шкільній бібліотеці» 02-31.10. 1-11 Читацький актив, батьки, учні, вчителі.
3 «Пристрасті, що забирають життя» Бесіда 09.10.17 8-А Костенко М.О
4 «Цілющі дерева навколо нас" Пізнавальна година 16.10.17 6-Б Міхеєва С.О
5 «Що потрібно знати про вітаміни» Тематична вікторина 19.10.17 4-А Костенко М.О. Краснопьорова О.В.
6 «Ми - за здоровий спосіб життя!» Гра –квест 23.10.17 7-Б Міхеєва С.О. Легостаєва В.І
7 «До здоров'я з книгою» Бібліографічний огляд літератури 25.10.17 Бібліот Костенко М.О.
8 Виставка дитячих малюнків «За здоровий спосіб життя» 30.10.17 5-7 Міхеєва С.О. Зезекало

/Files/images/сова и книги.gif

Всеукраїнський конкурс “Шкільна бібліотека”

Конкурс проводиться Мiнiстерством освіти i науки України, Інститутом модернізації змісту освіти спільно з Міністерством культури України, Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України.

Мета -залучення дітей до читання, підтримки і вдосконалення діяльності бібліотек загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, піднесення ролі бібліотекаря в суспільстві та підвищення престижу бібліотечної професії.

Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів усіх типів і форм власності, управлінь освіти місцевих органів виконавчої влади, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

Відповідно до наказу МОН від 23.05.2016 №559«Про затвердження номінацій та критеріїв оцінювання Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2017» конкурс відбуватиметься у номінаціях: «Шкільна бібліотека: інноваційні проекти», «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу», «Бібліотека – виховний простір навчального закладу», «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей», «Сучасний методист: новий формат діяльності».

/Files/images/IMG_6403.JPG

У лютому 2017 року пройшов конкурс серед учнів 7-х класів "Моя власна детективна історія" (Керівник -вчитель світової літератури Цорієва Ірина Миколаївна). В бібліотеці організовано виставку цих робіт і кожен користувач може прочитати ці чудові, захоплюючі історії! Завітайте до бібліотеки!

/Files/images/IMG_6238.JPG

В рамках місячника творчої майстерності шкільних бібліотекарів Московського району у 6-А класі було проведено літературну гру "Подорожуємо з героями Вс. Нестайка"

Шановні читачі!

З метою збереження підручників, художньої літератури

запрошуємо Вас взяти активну участь у конкурсах, вікторинах, пізнавальних турнірах, літературних святах, годинах спілкування, бесідах, засіданнях читацького активу, роботі книжкової лікарні, рейдах – перевірках підручників, Тижні дитячого читання, в акції “Подаруй книгу шкільній бібліотеці”. Нехай наш вірний друг і порадник – книга завжди буде поряд з нами. Збережемо книгу!

/Files/images/стенд.jpg

Наш стенд "Живи,книго!"