При Харківському ліцеї № 141 функціонує 1 музей:

• музей Історико-етнографічний музей Хліба

ІСТОРИКО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ МУЗЕЙ ХЛІБА

/Files/photogallery/0002015-04-28_133410.png

/Files/images/123/музей хліба.JPG

Історико-етнографічний музей хліба при Харківському ліцеї № 141 було засновано у 1983 році за ініціативою керівника навчального закладу та педагогічного, учнівського колективів.

За цей період він виконав велику роль у справі виховання підростаючого покоління, бо діти, знайомлячись з експонатами музею, дізнаються про минуле, проймаються повагою до хліборобської праці, вчаться бережливому ставленню до хліба, бо наскрізна думка, що проходить через всю роботу в музеї: „нема святішої святині, як хліб на нашому столі".

Музей міцною ниткою пов׳язує сучасне з минулим, робота в ньому спрямована на повернення українським дітям духовних надбань предків, славну історію, національну гідність.

Керівник музею:
Малєєва Анна Сергіївна
учитель української мови та літератури
Запрошує вас на ЕКСКУРСІЮ ПО МУЗЕЮ!!! .....

/Files/images/a1.JPG /Files/images/a2.JPG
/Files/images/a3.JPG /Files/images/a4.JPG
/Files/images/a5.JPG /Files/images/a6.JPG

/Files/images/123/liniia-1151.gif/Files/images/123/liniia-1151.gif/Files/images/123/liniia-1151.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1977