Що таке дружба?

ЗНО

Профорієнтаційна робота

Вибір професії є дуже складним питанням, особливо в наш час радикальних змін в області економіки, політики і соціально-культурної ситуації.

В умовах сучасної дійсності професійна психологічна допомога стає більш актуальною і важливою. Специфіка психологічних проблем професійного вибору визначається нестабільністю ситуації в державі, необхідністю засвоєння нового соціально-економічного досвіду. З одного боку, ті професії які з’явилися на ринку праці, ще не мають коренів в професійній культурі нашого суспільства, з іншого боку, йде хворобливий процес ломки стереотипів традиційних форм професіоналізації, які потерпають зміни в сучасних умовах.

Успіх випускників у житті, їхня самореалізація багато в чому залежать від правильного вибору професії. Тому роль первинного професійного самовизначення в наш час значно зросла. Професійному ж вибору випускників передує не менш важливий для дитини етап вибору профілю навчання, від якого залежать і досягнення в навчанні і, задоволення від процесу пізнання, і підготовка переходу на наступний освітній щабель, до майбутньої професійної діяльності. Адже чим точнішим буде самовизначення, тим більшою є ймовірність того, що суспільство одержить фахівця високого ґатунку.

Вибір професії повинен ґрунтуватися на нахилах, психофізіологічних особливостях, і реальному врахуванні потреб суспільства.

В нашому ліцеї розпочинається робота практичного психолога з учнями 9 класів з метою допомоги старшокласникам у професійному самовизначенні.

Учні та їх батьки можуть прийти до практичного психолога на консультацію за графіком :

Дні тижня

Час проведення консультацій

Понеділок

10.00 – 12.00

Четвер

16.00 – 17.30

Кiлькiсть переглядiв: 267