/Files/images/IMG_20181016_093430_682.jpg
соціальний педагог
КОЗИР НІНА МИКОЛАЇВНА

Графік роботи соціального педагога
Понеділок 8:00–16:30
Вівторок8:00-16:30
Середа 8:00–16:30
Четверг8:00-16:30
П'ятниця 8:00–16:30

Косультації
Понеділок

Середа
8:30 - 10:30

13:30 - 15:30

Соціальний педагог

– це педагогічний працівник, основна мета роботи якого полягає у забезпеченні соціально-правового захисту учнів школи та попередженнї впливу негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості дитини. У школі він є громадським інспектором з охорони дитинства. /Files/images/IMG_20181016_093430_682.jpg

Соціальний педагог:

- здійснює соціально-педагогічний супровід дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей з метою попередження безпритульності, бездоглядності та випадків усіх форм домашнього насильства над дітьми;

- приймає участь в організації безкоштовного харчування учнів з малозабезпечених родин та учнів інших пільгових категорій;

- бере участь у виховній роботі з питань профілактики появи негативних форм поведінки у неповнолітніх (паління, алкоголізму, наркоманії; дитячої злочинності тощо), пропаганди здорового способу життя, статевого виховання молоді;

- допомагає виявленню творчих нахилів, розкриттю здібностей дітей та підлітків, сприяє участі учнів у суспільно-корисній, волонтерській діяльності;

- проводить просвітницьку роботу з батьками або особами, що їх замінюють (індивідуальні бесіди, виступи на батьківських зборах);

- є посередником між школою, сім'єю, державними установами по захисту прав дітей та громадськістю; бере участь в організації їх взаємодії з метою створення умов для нормального розвитку дітей і підлітків.

Для учнів:

У яких випадках звертатися до соціального педагога?

якщо у Твоїй родині є проблеми, які Тебе постійно турбують, заважають нормально вчитися та відчувати себе щасливим;

якщо хтось примушує Тебе до вчинків, що суперечать нормам моралі, пригнічують Твою гідність, а Ти не знаєш як себе поводити у такій ситуації;

якщо Ти відчуваєш, що Тобі потрібна допомога лікаря або юриста, проте не наважуєшся звертатися до батьків;

і просто коли Тобі здається, що всі інші відвернулися від Тебе і ніхто тебе вже не зрозуміє...

Поради для батьків від соціального педагога

1. Уранці підіймайте дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом. Не згадуйте вчорашні прикрощі,не вживайте образливих слів.
2. Не підганяйте її,розрахувати час — це ваш обов'язок, якщо ви цю проблему не вирішили — провини дитини в цьому немає. Читати далі....

Діти вчаться у життя

Якщо дитину постійно критикувати - вона вчиться ненавидіти.
Якщо дитина живе у ворожнечі - вона вчиться агресивності.
Якщо дитину висміюють - вона стає замкнутою.
Якщо дитина зростає у докорах - вона починає жити у почутті провини.
Якщо дитина зростає у терпимості - вона вчиться сприймати інших.
Якщо дитину підбадьорюють - вона починає вірити в себе.
Якщо дитину хвалять - вона вчиться бути вдячною.
Якщо дитина зростає в чесності - вона вчиться бути справедливою.
Якщо дитина живе у безпеці - вона вчиться вірити людям.
Якщо дитину підтримують - вона вчиться цінувати себе.
Якщо дитина живе у розумінні і доброзичливості - вона вчиться знаходити любов у цьому світі.

Завдання школи — навчити жити. Ми повинні виховати Людину,здатну створити своє особисте життя.
/Files/images/2.jpg /Files/images/!!!.jpg
Фотоматеріали
/Files/images/psihologchna_slujba/IMG_1979.JPG /Files/images/psihologchna_slujba/IMG_1992.JPG
/Files/images/psihologchna_slujba/IMG_1986.JPG

Година психолога "Торгівля людьми"
/Files/images/psihologchna_slujba/CIMG5244.JPG 20 листопада- Всесвітній день дитини
/Files/images/psihologchna_slujba/CIMG5163.JPG Урок безпеки з патрульною поліцією
/Files/images/psihologchna_slujba/CIMG5135.JPG День толерантності (година психолога з учнями 8 класу)

/Files/images/psihologchna_slujba/CIMG5132.JPG
16 листопада- День толерантності
/Files/images/psihologchna_slujba/CIMG5048.JPG День толерантності(учні 1-х класів)
/Files/images/psihologchna_slujba/консиліум.JPG Педагогічний консиліум "Адаптація учнів 5 класів"
/Files/images/psihologchna_slujba/CIMG9585.JPG Співпраця Харківського ліцею №141 з Товариством Червоного Хреста України.
/Files/images/psihologchna_slujba/CIMG9512.JPG Дякуємо всім учням нашого ліцею за співпрацю в організації надання цим учням матеріальної допомоги у вигляді іграшок, художньої та навчальної літератури. Велику подяку висловлюємо учням Бровенку Максиму та Гольцеву Богдану за допомогу, яку вони надали у вигляді солодких подарунків.
/Files/images/psihologchna_slujba/im34age.jpeg 17.12 відбулася зустріч наших учнів з дітьми, які є вихованцями Харківського спеціалізованого навчально-виховного комплексу №7.
/Files/images/psihologchna_slujba/CIMG9182.JPG На базі Харківського ліцею №141 відбувся семінар для молодих спеціалістів психологічної служби Московського районну за темою:"Роль психологічної служби в профілактиці суїцидальної поведінки учнів у навчальному закладі"
/Files/images/psihologchna_slujba/2015428144759.jpg 28 квітня у ХНУВС (спільно з Міжнародним жіночим правозахисним центром "Ла Страда - Україна") відвідала науково-практичний семінар "Питання протидії насильству в сім'ї, торгівлі людьми та захисту дитинства"
/Files/images/psihologchna_slujba/DSCN1982.JPG
В ЗОШ№138 відбулося чергове засідання районного методичного обєднання соціальних педагогів за темою: "Соціально- педагогічна робота з дітьми в конфліктний та пост конфліктний період"
/Files/images/psihologchna_slujba/DSCN2024.JPG
/Files/images/psihologchna_slujba/2.JPG В нашому ліцеї проходила акція "Молодь проти наркоманії та СНІДу". Було застосовано Форум-театр, як інноваційний засіб у профілактичній роботі серед учнів.
/Files/images/psihologchna_slujba/виступ.JPG Відбулася бесіда "Шкідливі звички" для учнів 9-х класів
/Files/images/psihologchna_slujba/CIMG5605.JPG Робота соціального педагога з студентами-практикантами ХНПУ ім. Г.С. Сковороди
/Files/images/123/CIMG1945.JPG Робота соціального педагога з учнями щодо питань правопорушення серед школярів.
/Files/images/123/CIMG1359.JPG В Харківському ліцеї проходила акція "Від серця до сердця." Ліцеїсти приносили одяг та взуття для дітей, які перебувають в інтернатах. Центр соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Московського району радо нам допоміг.
/Files/images/psihologchna_slujba/шмп_1.jpg Участь в семінарі школи молодого спеціаліста за темою: "Особливості психолого-педагогічного супроводу підлітків 12-13 років. які мають ознаки обдарованості " в ХЗОШ №167
/Files/images/psihologchna_slujba/МО СП 1.jpg Засідання районного методичного обєднання соціальних педагогів за темою: "Створення соціально-перетворюючих та профілактично розвиваючих програм"

/Files/images/!!!!!.JPG Подарунок для дитини-інваліда від народного депутату України В.Ю. Мисика на святі останнього дзвоника.
/Files/images/!!!!!!.JPG Грошова допомога для дітей сиріт нашого ліцею від народного депутату України В.Ю. Мисика на святі останнього дзвоника-2014.
/Files/images/111.jpg За ініціативи районного управління освіти та за підтримки народних депутатів України Д.В.Святаша, І.Г.Бережної, В.Ю.Мисика на базі Харківського міського Палацу дитячої та юнацької творчості відбулося районне свято для дітей пільгового контингенту до Дня захисту дітей.

440 учнів Московського району з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, чорнобильців, напівсиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин переглянули чудову розважально-ігрову програму, підготовлену гуртківцями Палацу, почули слова привітання від начальника районного управління освіти О.В.Гресь та отримали від народних депутатів України подарунки до Дня захисту дітей – морозиво, соки та круасани.

Свято створило чудовий настрій малюкам і запам’ятається їм надовго!
Кiлькiсть переглядiв: 797