.

Пропонуємо Вам прозу нашої талановитої учениці 10-А класу Міняйло Анастасії

28.05.2023

/Files/images/peppi.jpg

Учні 4-Б класу намалювали малюнки до бібліотечного уроку "А.Ліндгрен Пеппі Довгапанчоха"

/Files/images/IMG_6323.JPG

/Files/images/IMG_6324.JPG

/Files/images/IMG_6325.JPG

/Files/images/IMG_6326.JPG

/Files/images/IMG_6327.JPG

Айріс фолдінг - заповнення вирізаною по контуру картинки різнокольоровими смужками.
Айріс фолдінг з'явився в Голландії. Цю техніку називають також "райдужним складанням". Малюнок заповнюється тонкими паперовими смужками, які, накладаючись один на одного під певним кутом, створюють цікавий ефект спіралі, що закручується. Можна зробити барвисті листівки, АТС, записочки, альбоми, блокноти, колажі і т.п.

Роботи виконані учнями 6-А класу

Огу Стефні Іфома, юна письменниця, випускниця "Школи молодого письменника" та Харківського ліцею №141 пропонує Вам свої твори

/Files/images/стефни.jpg ./Files/images/книга Стефні.jpg

Пізнавальна сторінка для молодших школярів:

/Files/images/Бібліотека/kniga2.png

Дитячий пізнавально-розважальний журнал "Пізнайко" (http://www.posnayko.com/ )

Різноманітність конкурсів та захоплення ними пояснюється тим, що тут є елемент змагання, а отже, можливість задоволення пізнавальної активності, творчого розвитку особистості. Мета всіх конкурсів, які ми проводимо, зацікавити дитину чарівним світом книги, в якому безліч див, таємниць, пригод, навчити школярів спілкуватися з книгою, черпати з неї пізнавальну інформацію, дбайливо з нею поводитися, зберегти книгу для майбутніх поколінь. Тому в багатьох класах почалося змагання на кращу закладку, на кращий читацький куточок, на кращу книгу, зроблену власноруч, конкурс стінгазет « Книга в моєму житті» , в якому взяли участь учні 5- 11 класів. Найбільш цікавими, пізнавальними, естетично оформленими були газети учнів 7-А кл., 11-Б кл., 8-Бкл., 6 –Б кл., 5-А кл.

/Files/images/777777.JPG
/Files/images/88888888.JPG

/Files/images/IMG_2380.jpg

В конкурсі на кращу закладку учні 5-8 класів проявляли дивовижну фантазію. Для виготовлення закладок вони використовували різні матеріали: бісер, шовк, лідерин, хутро, кольоровий папір, робили аплікації, використовували мистецтво макраме. Самі гарні закладки старшокласники подарували молодшим школярам.

В рамках конкурсу на краще збереження навчальної книги в ліцеї проходять різні масові заходи. Так, учні 7-х класів під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Цорієвої І.М. створювали свій власний міф.

/Files/images/IMG_3146.jpg

/Files/images/IMG_3151.jpg