В рамках роботи Школи культури здоров'я адміністрація Харківського ліцею №141 щорічно проводить наступні освітні заходи для педагогіного колективу:

Педагогічні читання:

1. Педагогічні читання «Раціональне харчування, як один з критеріїв здорового способу життя людини» (Жовтень 2017)

2. Педагогічні читання «Культура здорового харчування людини» (для класних керівників) (квітень 2018).

3. Педагогічні читання «Принципи здорового харчування людини» (для класних керівників) (квітень 2019).

4. Педагогічні читання «Ігрові технології навчання як засіб формування здоров’язберігаючих компетентностей» (для класних керівників). (квітень 2020).

5. Педагогічні читання «Вітамінізація організму людини для підвищення імунітету, що сприяє формуванню здоров’язберігаючих технологій» (для класних керівників) (Квітень 2021)

6. Педагогічні читання «Принципи здорового харчування людини» (для класних керівників). (Заплановано на квітень 2021)

Педагогічні ради:

1. Формування духовно здорової особистості в умовах розвитку Школи культури здоров`я (Грудень 2016)

2. Формування соціально здорової особистості в умовах розвитку Школи культури здоров`я (Грудень 2017)

3. Інноваційні підходи в фізкультурно-оздоровчій роботі закладу. (Грудень 2018)

4. Ігрові технології навчання в контексті реалізації завдань Концепції НУШ. (Грудень 2019)

5. Правильне харчувальне в період пандемії. (Грудень 2020)

6. Безпечне освітнє середовище – основа інноваційних перетворень. (Заплановано на грудень 2021)