Харківський ліцей №141 був серед тих навчальних закладів міста, які одними з перших розпочали роботу щодо створення в навчальному закладі системи психолого-медико-педагогічного захисту, оздоровлення та розвитку учнів.

У 2002-2003 навчальному році ліцей став переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю. Наказом МОН України 23.07.2003 р. № 491/236 Харківський ліцей № 141 включено до Всеукраїнської мережі Шкіл сприяння здоров’ю та присвоєно статус освітньо-інформаційного центру.

З 2001 р. колектив реалізує авторську програму «Через здоров’я до гармонії світу». Вона передбачає формування в учнів основ культури здоров’я, підвищення рівня фізичної та розумової працездатності школярів, навчальних досягнень та якості знань, зменшення захворюваності всіх учасників навчально-виховного процесу через виховання фізичної активності як головного фактору корекції способу життя людини.

У 2007 р. ліцей був нагороджений грамотою Міністерства освіти і науки України за пропаганду здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді, впровадження інноваційних виховних технологій і щодо формування культури, позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учасників навчально-виховного процесу.

Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.11.2006 №740 «Про підсумки проведення Всеукраїнськогоконкурсу-захисту сучасної моделі навчальногозакладу - Школи сприяння здоров'ю у 2006 році»

/Files/images/shkola_spriyannya_zdorovyu/Почесна грамота0002.jpg /Files/images/shkola_spriyannya_zdorovyu/грамота0003.jpg

Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.12.2009 № 1102 «Про підсумки проведення конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю» ліцей визначено як освітньо-інформаційний центр Національної мережі шкіл сприяння здоров’ю.

У 2012 році ліцей став переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу "Школа сприяння здоров'ю", нагородженний срібною медаллю Всеукраїнсього конкурсу "Інноватика в сучасній освіті" у номінації "Упровадження здоров'язберігаючих інноваційних технологій у навчально-виховний процес закладів освіти"

/Files/images/shkola_spriyannya_zdorovyu/IMG_20210924_153800.jpg /Files/images/shkola_spriyannya_zdorovyu/IMG_20210924_153751.jpg