/Files/images/2022_2023_nr/пергамент.png

• 1971 рік – рік заснування середньої загальноосвітньої школи І-II ступенів
  • Наказом управління освіти Московської районної ради № 239 від 17.07.2003р. середню загальноосвітню школу І-III ступенів № 141 реорганізовано шляхом перетворення в комунальний заклад освіти навчально-виховний комплекс з ліцеєм № 141
  • 1992 рік – розпочався набір дітей до перших класів з українською мовою навчання
  • 2001 рік - школа стала абсолютним переможцем Обласного конкурсу «Школа року – 2001»
  • 2002-2003 н.р.заклад став переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу.
  • Наказом МОН України від 23.07.2003 № 491/123 включено до Всеукраїнської мережі Шкіл сприяння здоров'ю та присвоєно статус освітньо-інформаційного центру.
  • Наказом головного управління освіти і науки від 28.02.2005 р. навчально-виховний комплекс з ліцеєм № 141 реорганізовано в Харківський ліцей №141 Харківської міської ради Харківської області
  • 2006 рік – кабінет практичного психолога став абсолютним переможцем обласного конкурсу-огляду на кращий кабінет психолога дошкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів системи загальної середньої освіти
  • 2007 рік - ліцей нагороджено Грамотою МОН за пропаганду здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді, активне впровадження здоров'язбережувальних технологій
  • 2010 рік - ліцей посів II місце у конкурсі-захисті кращої моделі інформатизації закладу освіти "Шкільний інформаційний світ" у номінації "Школа - центр моніторингових досліджень"
  • 2013 рік - ліцей став лауреатом конкурсу Четвертої виставки-презентації "Інноватика в сучасній освіті", нагороджений дипломом та срібною медаллю у номінації "Упровадження інноваційних освітніх технологій".
  • 2015 рік - "Музей хліба" Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради Харківської області нагороджено за перемогу в номінації "Кращий етнографічно-краєзнавчий музей" міського конкурсу-огляду шкільних музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
  • 2015 рік - ліцей було відзначено медаллю за вагомий внесок у розвиток освіти і науки на Міжнародному форумі "Науковці та освітяни України в ім'я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства".
  • 2017 рік - ліцей посів III місце в огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів району до нового 2017/2018 навчального року
  • 2018/2019 н.р. - на базі ліцею реалізовувалась експериментальна програма "День в школі" направлена на опановування учителями початкових класів методами і прийомами роботи в НУШ (майстер-класи, відкриті уроки, онлайн-трансляція, урок в новій українській школі, методичний семінар для студентів ХНПУ)
  • 2019/2020 н.р. - учитель історії Харківського ліцею №141 Макєєв Сергій Петрович став переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2020" у номінації "Історія".
    - Команда учнів "Бізнес-сила" посіла І місце на фінальному етапі XV Всеукраїнського турніру юних економістів; II місце на VI Всеукраїнському турнірі з курсу "Фінансова грамотність", м.Київ.
    - Команда учнів посіла III місце на міському Конкурсі Юних Екскурсоводів
  • 2021/2022 н.р. - ліцей став переможцем X обласної тематичної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини XXI століття» за темою «Нова українська школа: здоров’я дітей – пріоритетна стратегія розвитку освіти в Україні» у номінації «Здоров’язбережувальна діяльність як пріоритетний напрям розвитку закладу освіти в сучасних умовах»,
    - Команда Харківського ліцею №141 "Бізнес-сила" стала переможцем IV Відкритого регіонального турніру з фінансової грамотності
  • 2022/2023 н.р. Харківський ліцей №141 Харківської міської ради перейменований в Комунальний заклад "Харківський ліцей №141 Харківської міської ради" відповідно до рішення 14 позачергової сесії Харківської міської ради 8 скликання від 25.01.2023 №335/23 "Про перепрофілювання (зміну типу) та перейменування закладів загальної середньої освіти"