Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят.

Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

ДЕНЬ ЗНАНЬ - 1 ВЕРЕСНЯ

День знаньЗустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

/Files/images/29.09.20172412325788_teacher-day.jpg Поздоровлення вчителів. Традиційний концерт - подарунок, який готують всі учні.

ДЕНЬ ЛІЦЕЮ

Прапор ліцею19 жовтня відзначається - день, який святкують всі ліцеїсти. Традиційно проводиться тиждень науки, приурочений до цієї дати, запрошуються гості, серед учнів ліцею проводяться інтелектуальні турніри. І на завершення - святковий концерт.

СВЯТО БУКВАРЯ

БукварСвято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Букварем. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Новий рікЦе найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Фасад Харківського ліцею № 141У березні проводиться День вікритих дверей. Проводиться презентація ліцею. Батьки майбутніх першокласників можуть познайомитися та поспілкуватися з майбітніми вчителями.

.

СВЯТО "ПРОЩАВАЙ, ПОЧАТКОВА ШКОЛО!"

/Files/images/schoolchildren.jpgЦе свято для учнів, які закінчили початкову школу.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

1Останній дзвоникЦе традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Випускний вечірПромайнув навчальний рік, наче комета на небосхолі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуванийц випускний вечір.Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.