Вітаємо наукову учнівську еліту комунального закладу «Харківський ліцей №141 Харківської міської ради»!

У сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розвитку суспільства. Молодь, яка захоплена науковою творчістю, володіє сучасними методами і технологіями в галузі науки, техніки і виробництва, практикою вибору оптимальних рішень - це головний ресурс, який здатний забезпечити динамічний розвиток України.
Підбито підсумки І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році.
Кращими із кращих в цьому навчальному році стали:
- Клименко Софія, 11-Б клас, секція «історичне краєзнавство» - 1 місце (науковий керівник: Хіляй Владислав Вікторович, учитель історії).
- Голобородько Ольга, 10-Б клас, секція «охорона здоров’я» - 2 місце (науковий керівник: Сайц Тетяна Володимирівна, учитель хімії).
- Міщенко Юлія, 11-А клас, секція «німецька мова та німецькомовна література» - 2 місце (науковий керівник: Москаленко Світлана Миколаївна).
- Антонова Діана, 9-Б клас, секція «астрономія» - 3 місце (науковий керівник: Булкіна Ірина Анатоліївна, учитель астрономії).
Бажаємо не зупинятися на досягнутому! Клименко Софії вдалого виступу на ІІ (обласному) етапі конкурсу!