Турнір з фінансової грамотності KharkivFinCup – 2018

01 грудня 2018 року на базі Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулася фінальна частина ІІ відкритого регіонального Турніру з фінансової грамотності. Вітаємо переможців II відкритого Регіонального турніру з фінансової грамотностіKharkivFinCup– 2018 на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації–збірну команду Московського району «Бізнес сила», яка серед 10 закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Харкова та Харківської області за підсумками трьох етапів змагань сталакращоюта здобулаIмісце.

Відкритий Регіональний турнір з фінансової грамотності проводився у рамках проекту підвищення рівня фінансової грамотності населення України.

Організатори Турніру: Харківський банківський союз, Харківський університетський консорціум; Харківський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» під патронатом Харківської обласної державної адміністрації.

Турнір, згідно Положення про проведення відкритого регіонального турніру з фінансової грамотності на Кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації у 2018 р., є відкритим для учнівських об’єднань, закладів загальної середньої та позашкільної освіти та студентів закладів вищої освіти.

Склад команди:

Огу Стефні Іфома, учениця 11 класу Харківського ліцею №141;

Cтепаненко Дар’я Олегівна, учениця 9 класу Харківського ліцею №141;

Ткаченко Анна Дмитрівна, учениця 9 класу Харківської гімназії №43;

Рябко Кирило Олександрович, учень 11 класу Харківської гімназії №43;

Шворак Денис Віталійович, учень 11 класу Харківської гімназії №43.

Керівники команди:

Махамат Світлана Василівна, учитель економіки Харківського ліцею №141;

Антонесьян Марина Євгенівна, учитель економіки Харківської гімназії №43.