Районна конференція учнівських пошукових загонів

04.05.2018 року на базі ХЗОШ №103 проведено районну конференцію учнівських пошукових загонів «УКЛІН ВАМ, ВИЗВОЛИТЕЛІ ХАРКОВА!» (до 75-ї річниці визволення Харкова). Учні і вчителі, ветерани зібралися, щоб згадати сторінки історії нашої держави, обпалені вогнем, политі сльозами матерів, вшанувати пам'ять покоління людей, які брали участь у визволені нашого рідного міста Харкова від фашистських загарбників у роки Другої Світової війни.

Від імені Управління освіти присутніх привітала головний спеціаліст Гринько Ганна Іванівна. Присутні на конференції ветерани - голова громадської організації «Організація ветеранів України Московського району міста Харкова» Кононенко Ніна Миколаївна і голова комітету по роботі з молоддю ради ветеранів Московського району, член ради ветеранів міста Харкова Градинар Світлана Іванівна – високо оцінили рівень проведення заходу.