Увага!

Шановні батьки!

Насьогодні триває обговорення проекту «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти». Запрошуємо Вас ознайомитися на сайті ліцею з проектом, залучитися до обговорення, надати свої пропозиції.

У квітні-травні 2018 року здійснюється прийом документів дітей на зарахування. Порядок зарахування – відповідно до прийнятого наказу про зарахування учнів до 1 класу.

Підготувати такі документи:

1)копія свідоцтва про народження або документ, що посвідчує особу;

2)медична довідка № 086-1/о(у разі подання разом із заявою);

3)копія документа про освіту (крім учнів першого і другого класів);

4) копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (у разі наявності);

5)копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).