Шкільна форма в ліцеї

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.1996р. за № 1004 "Про запровадження шкільної форми для учнів загальноосвітніх навчальних закладів" в ліцеї введено шкільну форму.

Шкільна форма єдина по ліцею, включає в себе:
- галстук та емблему,
- піджак, брюки (для хлопців), спідниця (для дівчат) чорного кольору,/Files/images/123/141h12тест2.jpg Обов’язковим атрибутом шкільної форми є галстук та емблема, на якій зображено герб ліцею.
На синьому тлі герба, що за геральдичними ознаками символізує шляхетність, в даному випадку шляхетність освіти, зображено чотири символи. Як сторони світу, як чотири стадії розвитку людини, як чотири пори року.
Розкрита книга - це вічний потяг до знань й джерело мудрості й символ прозорості освіти, книга життя майбутнього генія, перші аркуші якої щойно перегорнуті.
Ліцей на гербі зображує чотири сторони світу, бо саме освіта є тим компасом, який дозволяє вірно визначити не лише майбутню долю, але й найсприяливіший шлях у житті.
/Files/images/123/форма222.jpg Атом вперше було розщеплено саме в Харкові - і це прискорило розвиток науки в десятки разів. Це й символ патріотичної гордості Харківського ліцею № 141 й натяк на можливість значущіх відкриттів. А валеологійне спрямування навчально-виховного процесу символізують присутні в зображенні хімічні та біологічні пристрої.

Забезпеченість шкільною формою учнів складає 100%

Кiлькiсть переглядiв: 590