Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим Директора Департаменту освіти Ольги Іванівни Деменко

Дорогі діти, шановні батьки та педагоги!
Щиро вітаю вас зі святами, що родинним теплом зігрівають серця, сповнюють душу радістю та добротою, передчуттям різдв’яного дива та казковими новорічними сподіваннями ...
Озираючись на рік минулий, пригадуємо значні події, пов’язані з успіхами школярів нашого міста на міжнародному та всеукраїнському рівнях, досягнення та цікаві започаткування педагогів, нові віхи розвитку освіти Харкова, які вже сьогодні визначають її успішність та конкурентні переваги.
Дорогі друзі, хай Новий 2019 рік здійснить усі ваші бажання: учителям принесе яскраві професійні ідеї, оптимізм та натхнення, батькам - впевненості та наполегливості в реалізації планів, спокою в душі, достатку в кожній родині, а дітям подарує багато казкових миттєвостей, що в реальному житті перетворяться на успішні самостійні кроки на шляху досягнення заповітної мрії!
Бажаю вам здоров’я, миру, любові, щедрих на сюрпризи свят, віри в себе, у людей, у щасливе майбутнє нашої країни!
З повагою та найкращими побажаннями
Директор Департаменту освіти О.І. Деменко