Вітаємо переможця міського конкурсу

Сергій Чернов в ході урочистого прийому у Будинку рад вручив Кубок голови обласної ради команді, яка здобула перше місце в інтелектуальних змаганнях з брейн-рингу, а також призи переможцям в індивідуальних і колективних номінаціях.

Вітаючи присутніх Сергій Чернов підкреслив, що цьогоріч конкурс проводиться вже в сьомий раз, зібравши 372 учасника із 22 районів області.

«У конкурсі традиційно бере участь активна молодь – школярі та студенти з метою підвищення рівня знань у сфері управління та організації влади, а також ті, хто прагнуть отримати неупереджену оцінку своєї ерудиції. До розгляду та аналізу робіт ми залучаємо авторитетних фахівців за кожним напрямом», – наголосив Сергій Чернов.

Звертаючись до молоді, він зазначив: «Ви – майбутні депутати, працівники та очільники органів місцевого самоврядування. Саме від вашої позиції і завзятості залежить майбутнє регіону та країни».

Також, голова обласної ради побажав молоді й надалі бути активними громадянами та брати участь у суспільно-політичному житі регіону.

Молодь отримала дипломи і подарунки: за перше місце у персональних номінаціях – електросамокати. Автори робіт, що посіли друге та третє місце – смартфони. Колективні номінації відзначені сертифікатами на відвідування квест-кімнати та настільною грою.

А найкращі команди з брейн-рингу здобули медалі та Кубок голови обласної ради, а також сертифікати на відвідування квест-кімнати й портативні зарядні пристрої.

Відповідно до рішення журі переможцями обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!» у 2018 році визначено:

Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади:

3 місце – Софія Швайка, учениця 7 класу Харківського ліцею №141