Нагородження переможців міського конкурсу «Учень року – 2017»

25 квітня 2017 року в малому залі Харківської міської ради відбувся прийом Харківським міським головою Геннадієм Адольфовичем Кернесом переможців міського конкурсу «Учень року – 2017», Європейської математичної олімпіади для дівчат та учасників міжнародного освітнього проекту «Побратимське колесо – 2017».

Геннадій Адольфович Кернес вручив Подяки Харківського міського голови переможцям міського конкурсу «Учень року − 2017», Окрім цього, кращі учні 2017 року отримали подарунки та сертифікати на отримання стипендій Харківського міського голови «Обдарованість» у 2016/2017 навчальному році, переможці районних етапів – Почесні грамоти Департаменту освіти та подарунки.

Вітаємо ученицю 10-А класу Мадій Діану з перемогою у номінації "Творча особистість"!Бажаємо успіхів!

/Files/images/ruslana/учень року 2.jpg