Посвята до лав українського козацтва

Сьогодні на території спортивної бази ХНПУ імені Г.С.Сковороди відбулося прийняття до лав Українського Козацтва нового поповнення (маленьких козачат - пятикласників нашого ліцею). Ця подія відбувається чотирнадцятий раз поспіль, і все більше студентської та учнівської молоді дають першу в своєму житті клятву - бути гідними нащадками славних предків-козаків, боронити і захищати свою Батьківщину так, як робили вони.

Козацький осередок в ХНПУ імені Г.С.Сковороди діє з 2002 року, і за цей час до лав козацтва долучилися сотні і тисячі учнів шкіл Харківської області, студентів, викладачів Університету. Діяльність Інституту Українського Козацтва є унікальною для нашої держави в плані виховання патріотизму, національного духу і вірності традиціям українського народу.

Посвяту в козаки проводили засновник козацького руху в Університеті, ректор, генерал-отаман Українського козацтва Іван Федорович Прокопенко та голова Окремого науково-освітнього центру Українського козацтва, доктор педагогічних наук Губа Анатолій Васильович.

Завершилось свято проходженням колон козацьких підрозділів, конкурсом козацьких кухарів та виступом творчіх і спортивних колективів Університету.

Відео можна переглянути тут