01.10.2023

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом
"Вірю в майбутнє твоє,Україно!"

проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом

«Вірю в твоє майбутнє, Україно!»

з 01 по 31 жовтня 2023 року

Назва заходу Дата Клас Відповідальні
1 «Незламний Харків» Книжково – ілюстративна виставка 02.10.23 Бібл. Костенко М.О.
2 Створення буклету «Література патріотичної тематики» 04.10.23 Бібл. Міхеєва С.О.
3 Віртуальна тематична екскурсія «Сім чудес України» 10.10.23 Онлайн Міхеєва С.О.
4 «В моєму серці Україна» Бесіда 13.10.23 Онлайн Борисенко О.А. 5-А кл
5 Народознавчий захід «Відомі українці, які прославили Україну» 17.10.23 Онлайн Міхеєва С.О. 7-Вкл.
6 Бесіда « Мова духовний скарб нації» 18.10.23 Онлайн Кобзар А.О. 6-А кл.
7 Вікторина «Українські прислів’я та приказки» 20.10.23 Бібл. Костенко М.О.
8 Виставка дитячих малюнків «Україна майбутнього» 01.-27.10.23 Бібл. Кл.кер., учні 3-4 кл.
9 Фотоконкурс «Твої герої, Україно» 01-16.10.23 Бібл. Кл.кер., учні 8-9 кл.
10 Благодійна акція з поповнення фонду шкільної бібліотеки актуальною літературою. 01.-31.10.23 Бібл. Кл.кер., бібліотекарі батьки
Буклет " Література патріотичної тематики" Рекомендаційний список літератури
Відеоекскурсія-презентація "Сім природних чудес України"

/Files/images/сім.jpg

Презентація " Відомі українці, які прославили Україну"

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек була проведена благодійна акція з поповнення фонду шкільної бібліотеки актуальною українською довідковою, художньою класичною та сучасною літературою. Подяка всім , хто долучився до акції в ці складні часи.

/Files/images/подаруй 2023.jpg

До Дня українскої писемності та мови в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в бібліотеці ліцею було організовано тематичну книжкову виставку" Мова- духовний скарб нації"

/Files/images/мова 20232.jpg

01.10.2022

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом
" В нас єдина мета-Україна свята, нездоланна ніким і ніколи"

/Files/images/нездоланна 22.jpg

Розгорнута книжкова виставка " Нездоланна Україна"

В рамках місячника була проведена акція "Подаруй книгу шкільній бібліотеці"

/Files/images/подаруй 22.jpg

Презентація"Народні символи України"
100 видатних особистостей в історії України
Історія армії Незалежної України
Віртуальна вікторина" Як я знаю Україну"
Вікторина-круїз "Україна на планеті Земля"

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом
«Краєзнавство в шкільній бібліотеці нові традиції та цінності»

з 01 по 31 жовтня 2021 року

12.10.2021. Краєзнавча вікторина " Краю мій я тут живу"

/Files/images/20211013_105333.jpg .

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом
«Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів»
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» в Україні з 01 по 31 жовтня 2020 року буде проведено Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
Лист ДНУ "ІМЗО" від 27.07.2020 р. № 22.1/10-1499 "Щодо наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 р. №931"

Глобальна екологічна криза, в умовах якої ми живемо, є наслідком впливу багатьох чинників і насамперед споживацького підходу до природи. Але є ще одна, чи не найсуттєвіша причина екологічної кризи, – це глибоке падіння духовності та моралі, низький рівень екологічної освіти і виховання, загалом екологічної культури переважної більшості мешканців планети. Зважаючи на це, підготовка громадян із високим рівнем екологічних знань, екологічної свідомості та культури на основі нових критеріїв оцінки взаємовідносин людського суспільства й природи має стати одним з найпотужніших важелів у розв’язанні надзвичайно гострих екологічних і соціально-економічних проблем сучасної України.

/Files/images/м1.jpg /Files/images/m2.jpg

В рамках місячника шкільних бібліотек бібліотекарі Харківського ліцею № 141 провели в 10-Б класі бібліотечний урок « Медіаграмотність: Навіщо? Як? Коли?». Метою заходу було ознайомити старшокласників з поняттям інформація, джерела інформації, вплив інформації на людину, поняття дезінформації та ії форми, дегуманізація інформації, фейк (ознаки фейку), критичне сприйняття інформацї, критичний аналіз. На уроці учні набули навичок критичного мислення.

21.10.2020.

/Files/images/малюнок вос2.jpg

Конкурс дитячого малюнку за мотивами творів В.О. Сухомлинського

" Всі добрі люди одна сім'я"

/Files/images/Бібліотека/Копия скачанные файлыюббо.jpg

Шановні користувачі бібліотеки!

З 15 березня по 01 квітня 2021 року стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято». Шкільна бібліотека гостинно запрошуює своїх читачів взяти участь у цікавих та змістовних заходах. На вас чекає багато цікавих заходів, завдань, конкурсів.

Бажаємо успіхів у прочитанні таких книжок:

Воронина Леся. Таємне товариство ботанів.
Сердюк Марія. Стів Джобс (серія «Біографічні нариси для дітей»).

Нікітінський Юрій. Будинок двірників.
Володимир Рутківський «Сторожова застава»

Крюс Джеймc. Тім Талер, або Проданий сміх.
Керролл Льюїс. Аліса в Країні Чудес.

Прудник Світлана. Як їжаки у вирій літали.

Даррелл Дж. Моя родина та інші звірі.

Сенкевич Г. Янко-музикант.

Сетон-Томпсон Е. Маленькі дикуни.

Шолом-Алейхем. Хлопчик Мотл.

Ролінґ Дж. Гаррі Поттер і філософський камінь

/Files/images/Смайлик с цветами улыбается.gif

/Files/images/сова и книги.gif

Шановні читачі!

З метою збереження підручників, художньої літератури

запрошуємо Вас взяти активну участь у конкурсах, вікторинах, пізнавальних турнірах, літературних святах, годинах спілкування, бесідах, засіданнях читацького активу, роботі книжкової лікарні, рейдах – перевірках підручників, Тижні дитячого читання, в акції “Подаруй книгу шкільній бібліотеці”. Нехай наш вірний друг і порадник – книга завжди буде поряд з нами. Збережемо книгу!