Прийом до 1 класу 2021/2022

Прийом документів,
необхідних для зарахування учнів до 1-х класів,
буде здійснюватись з 05.04.2021 до 31.05.2021

за графіком (попередній запис):
вівторок з 15.00 до 17.00
четвер з 15.00 до 17.00

Документи приймаються тільки повним пакетом від одного з батьків особисто з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника.
В пластиковому скорозшивачі з файлами має бути:
- копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
- оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» (У випадку подання копії, оригінал має бути поданий до видання наказу про зарахування); копія листа щеплень дитини; документи, що підтверджують право на першочергове зарахування.
Візьміть із собою чисті аркуші А-4.

З метою дотримання проти епідеміологічних заходів, обов’язковим є використання захисних масок та дотримання соціальної дистанції. Просимо не приводити дітей та документи подавати тільки по одному.

Зарахування дітей на навчання здійснюється згідно з:
Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»;
Лист-роз'яснення МОН № 1/9-292 від 08.05.2018 "Щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Індивідуальні консультації психолога ліцею Внукової Світлани Анатоліївни щодо психологічної готовності дитини до навчання (за згодою батьків) проводяться за попереднім записом за тел. 725-16-82