Єдині електронні квитки для пільгового проїзду учнів м. Харкова

Про єдині електронні квитки! Шановні батьки! Доводимо до Вашого відома, що в м. Харкові запроваджується єдиний електронний квиток «Etiсket» для пільгового проїзду учнів в метро, трамваї, тролейбусі з 01 січня по 30 червня 2018 року (Рішення 17 сесії Харківської міської ради від 20.12.2017 №892/17). Дитина має право тільки на 50 поїздок на місяць зі знижкою 50 % вартості проїзду у метрополітені за постійним місячним пільговим квитком у вигляді електронного квитка для пільгового проїзду та наявності учнівського квитка. Якщо більше 50 поїздок – повна вартість. Стосовно інших видів транспорту: у 2018 році харківські школярі зможуть користуватися пільгою під час проїзду у наземному електротранспорті так само, як і раніше - вартість проїзного в двох видах транспорту (трамвай, тролейбус) становитиме 20 грн, в одному - 15 грн.Право пільгового (безкоштовного) проїзду у метро, трамваї, тролейбусі в м. Харкові (до 50 поїздок на місяць)- дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;- дітям з багатодітних сімей;- особам, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни);- дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність, пов'язану з Чорнобильською катастрофою;- дітям з інвалідністю.

Для отримання електронного квитка необхідно надати наступні документи:

Ø заяву на придбання електронного квитка для пільгового проїзду учня у міському електротранспорті, або відмову від квитка;Ø копію ідентифікаційного коду дитини; 1. Електронні квитки для учнів будуть видаватися через школи.2. Сам квиток коштуватиме 30 грн.3. Квиток дійсний при наявності "Учнівського квитка", бланк якого батьки мають придбати самостійно, та надати фото дитини (розміром 3х4, для підтвердження особи).4. Електронний квиток надає право на 50 поїздок у метрополітені за 50 % оплату, а також на пільговий проїзд у трамваї та тролейбусі.Батьки самостійно поповнюють картку:- 15 грн. за проїзд в трамваї чи в тролейбусі,- 20 грн. за проїзд і в трамваї і в тролейбусі.- на проїзд у метрополітені.